Voľné pracovné miesto

Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa ponúka záujemcom obsadenie funkcie – učiteľ pre primárne vzdelávanie.

V zmysle zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vyhláškou Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, kvalifikačnými predpokladmi sú:

• požadovaný stupeň vzdelania – VŠ 2. stupňa v študijnom odbore učiteľstvo pre primárne vzdelávanie
  • znalosť anglického jazyka vítaná
  • osobnostné a morálne predpoklady,
  • občianska bezúhonnosť.