Konverzačný kurz TALKTALK

Už po tretí krát sa na našej škole uskutočnil konverzačný kurz TALKTALK zameraný na rozvoj komunikačných zručností v anglickom jazyku. Lektorka anglického jazyka Ailsa Chamber zo Spojeného kráľovstva dokázala udržať 15 žiakov našej školy v priebehu celého týždňa, počas každodenných šiestich hodín v produktívnej a intenzívnej komunikácii. Ohlasy zo strany študentov sú veľmi pozitívne a taktiež pani lektorka Ailsa ohodnotila úroveň anglického jazyka našich žiakov ako veľmi vysokú. Kurzu sa zúčastnili aj žiaci, ktorí sa pripravovali na jazykové skúšky z anglického jazyka s medzinárodnou platnosťou Cambridge English.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť