Chemická olympiáda 2019

Krajské kolo 55. ročníka chemickej olympiády sa uskutočnilo 26.4.2019 v Nitre. Pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov boli pripravené teoretické a praktické úlohy. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

Našu školu reprezentoval žiak IX.A triedy Patrik Drevenák,  ktorý sa stal úspešným riešiteľom krajského kola chemickej olympiády. V okresnom kole obsadil pekné 3. miesto. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Zároveň želáme veľa úspechov na strednej škole.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť