Okresné kolo Matematickej olympiády

Úspešní riešitelia okresného kola Matematickej olympiády. 6. ročník – 1. miesto obsadil Timon Vereš, 3. miesto patrí Matejovi Zaprelovi, ostatní úspešní riešitelia: Matej Rehák, Samuel Berec a František Ivicze. 7. ročník – 1. miesto patrí Eme Florekovej, na 6. mieste sa umiestnili: Lenka Eršeková, Romana Debrovská, Stella Tamara Tóthová.  Všetkým úspešným riešiteľom Blahoželáme!

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť