Celoslovenská výtvarná súťaž

Dňa 26.4.2019 sa v Súkromnej umeleckej škole Hodruša-Hámre uskutočnilo vyhodnotenie 14. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže TUK. Súťažilo sa v kategóriách v 3 kategóriách: výtvarný návrh úžitkového resp. dekoratívneho predmetu, hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet a fotografia. Naša žiačka a členka fotografického krúžku Slávka Sophia Tarčová (8.C) získala vo svojej kategórii s fotografiou Alterego  zo 123 prihlásených prác z celého Slovenska 3. miesto.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť