Biblická olympiáda – diecézne kolo

V utorok (9.4.) sa naši žiaci zúčastnili na diecéznom kole Biblickej olympiády v sídle arcibiskupského úradu v Trnave. Súčasťou programu bola aj svätá omša súťažiacich s arcibiskupom Mons. Jánom Oroshom. Pán arcibiskup pripomínal dôležitosť života podľa Božieho slova. Družstvo žiakov našej školy v zložení: Patrik Drevenák, Adam Botka a Matej Hrabala obsadili 5. miesto spomedzi deviatich družstiev. V budúcnosti by sa chceli umiestniť medzi tromi najlepšími družstvami, k čomu im držíme palce.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť