1. miesto v Biblickej olympiáde

Žiaci našej školy získali prvé miesto na dekanátnom kole Biblickej olympiády. Družstvo žiakov tvorili: Patrik Drevenák, Adam Botka a Matej Hrabala. Súťažilo sa z Prvej knihy kráľov, Matúšovho evanjelia a Knihy Rút. Chlapčenské družstvo zvíťazilo s veľkým náskokom a preto sa chlapci budú usilovne pripravovať aj na diecézne kolo, ktoré sa uskutoční v apríli.

Tento záznam bol publikovaný v PK výchov . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť