EXPERT geniality show – výsledky

Obľúbenej celoslovenskej vedomostnej súťaže sa tento školský rok zúčastnilo 22 žiakov z našej školy. Celkový počet súťažiacich na Slovensku bol 12 454 žiakov. Tak ako po iné roky, aj tento rok sa našim žiakom v súťaži darilo.

Najlepší žiak školy, ktorý získal tituly TOP EXPERT, EXPERT na Päť jazykov kultúry a EXPERT na to Ako funguje svet a celkovo obsadil 21. miesto na Slovensku je František IVICZE zo 7. A triedy.

Najvyššie v rebríčku je umiestnený Ivan DANADA z 8. A triedy, ktorý obsadil 6. miesto na Slovensku v téme: Tajomstvá prírody.

Celkovo 17 našich žiakov získalo titul EXPERTa na danú tému, 3 žiaci získali po dva tituly EXPERT na danú tému a 1 žiak získal titul TOP EXPERT plus dva tituly EXPERTa na danú tému.

Naši EXPERTI:

MOZGOLAMY: Braňo Boháč 9. A, Šimon Banič 9. A a Stella Tamara Tóthová 7.A. SVETOBEŽNÍK: Radoslav Zaťko 8. A. TAJOMSTVÁ PRÍRODY: Ivan Danada 8. A a Radoslav Zaťko 8.A. DEJINY, UDALOSTI, UMENIE: Stella Tamara Tóthová 7. A. PäŤ JAZYKOV KULTÚRY: František Ivicze 6. A, Dávid Drevenák 5. A, Soňa Slamková 5. A, Oliver Klajman 5. A, Viktor Borkovič 5. A, Tomáš Tóth 5.A a Timon Vereš 6. A. AKO FUNGUJE SVET: František Ivicze 6. A a Timon Vereš 6. A. Blahoželáme!

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť