Úspech v krajskom kole olympiády v anglickom jazyku

Náš žiak Imrich Šarközi sa nestratil ani v ťažkej konkurencii v olympiáde anglického jazyka na krajskom kole. Skončil iba tesne za druhou v poradí a získal tak pekné tretie miesto. Porota ocenila najmä jeho ústny prejav. Imrichovi srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie napredovanie v ovládaní anglického jazyka.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť