Šaliansky Maťko – školské kolo

Šaliansky Maťko zaklopal aj na dvere našej školy a recitátori sa snažili dokázať porote,že prednes povestí je pre našich žiakov stále zaujímavý. V 1. kategórii sa umiestnila na 1.mieste M. Ochabová, v 2. kategórii zvíťazil D. Drevenák z V.A a v 3. kategórii patrí 1. miesto S. Jurčiakovej zo VII.A. Víťazi postupujú na okresné kolo, ktoré sa koná 15. januára v Šali. Srdečne blahoželáme a tešíme sa na recitačnú súťaž Hviezdoslavov Kubín.

Tento záznam bol publikovaný v PK SJL . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť