Olympiáda v slovenskom jazyku

Na Olympiáde v slovenskom jazyku sa zúčastnil tento rok na našej škole  vysoký počet žiakov, čo nás veľmi ako porotu potešilo. 15 žiakov predviedlo svoje schopnosti v teste, transformovali báseň na umelecký text a nakoniec predviedli pekné príhovory o ochrane lesa. Víťazom a postupujúcim žiakom na okresné kolo je Patrik Drevenák z 9.A. Tesne za ním sa umiestnila na druhom  mieste Danka Margitfalviová z 8.A a na treťom mieste Janka Juríková tiež z 8.A. Víťazovi srdečne blahoželáme.
Tento záznam bol publikovaný v PK SJL . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť