Zber papiera – ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, 92701 Šaľa

Zber papiera

Zber papiera sa uskutoční inou formou ako doposiaľ. Zber bude prebiehať priamo na zbernom dvore Eisen s.r.o., Diakovská cesta 1230/ 10 (prvá odbočka vpravo za železničným priecestím smerom na Diakovce a potom celkom vzadu vpravo). Termín zberu: 15.10. – 15.11.218 Čas zberu: 7:00 – 15:30 (počas pracovných dní). Zamestnanec zberného dvora bude mať k dispozícii zoznam všetkých žiakov, kde bude zapisovať počet vyzbieraných kilogramov papiera.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť