Slávnostné odovzdávanie Cambridge English certifikátov

Dňa 26. septembra sa na našej škole uskutočnilo slávnostné odovzdávanie Cambridge English certifikátov. Skúšky Cambridge English absolvovalo šesť našich žiakov, polovica z nich zo 100 % úspešnosťou. Traja žiaci zložili skúšku Cambridge English Movers (úroveň A1 podľa spoločného európskeho referenčného rámca –  skratka SERR) a traja žiaci urobili skúšku Cambridge English Flyers ( úroveň A2 SERR). Tým naša škola splnila podmienky členstva v spoločnosti prestížnych škôl v partnerskom programe British Council Addvantage. Z členstva v partnerskom programe plynú študentom, učiteľom i samotnej škole rôzne výhody, ktoré otvárajú ďalšie možnosti rozvoja jazykových zručností. Slávnosti sa zúčastnila aj Mgr. Martina Schneeweiss, reprezentantka British Council na Slovensku.

Okrem už spomínaných skúšok bude naša škola tento rok pripravovať žiakov aj na skúšku Cambridge English Preliminary ( B1 SERR) Skúšky Cambridge English majú takmer celosvetovú  platnosť a ich úspešné absolvovanie otvára žiakom brány k prístupe k lepšiemu vzdelávaniu, či ku získaniu práce v prestížnych medzinárodných firmách.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť