Žiadosť o pomoc

Žiadame verejnosť, aby rešpektovala zákaz vstupu do areálu školy. Dôvodom sú stavebné práce na atletickom ovále, ktoré sú vo fáze finalizácie. Nedovolený pohyb môže mať za následok tak prípadné zranenie (úraz) narušiteľa, ako aj poškodenie samotnej stavby.

Zákaz vstupu sa týka celého vonkajšieho areálu školy, tzn. trávnatých plôch ako aj priestoru multifunkčného ihriska.

Mestská polícia má oprávnenie v prípade nerešpektovania zákazu, vyvodiť voči narušiteľovi adekvátne konzekvencie.

Tiež prosíme verejnosť o spoluprácu pri monitorovaní areálu školy v čase dokončievania stavebných prác, primárne v týchto dňoch, kedy by sa mala ukladať záverečná tartanová vrstva. Jej poškodenie a následná oprava by značne navýšili náklady.

Vďaka za pochopenie.

Kuklovský, riaditeľ školy

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť