Ponuka pracovného miesta – zástupca RŠ pre MŠ

Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa ponúka záujemcom obsadenie funkcie – zástupkyňa riaditeľa ZŠ s MŠ pre úsek materskej školy.

V súlade s § 34 ods. 2 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vyhláškou Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, predpokladmi na výkon pedagogickej činnosti sú:

 • kvalifikačné predpoklady – požadovaný stupeň vzdelania ÚSO, resp. VŠ I. stupňa v študijnom odbore
 • učiteľstvo pre materské školy,
 • učiteľstvo pre materské školy v kombinácii s iným odborom vzdelávania,
 • učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo,
 • 5 rokov pedagogickej praxe (v odbore predprimárne vzdelávanie),
 • vykonaná I. atestácia,
 • znalosť príslušnej legislatívy,
 • organizačné a riadiace schopnosti,
 • osobnostné a morálne predpoklady,
 • bezúhonnosť,
 • zdravotná spôsobilosť,
 • ovládanie štátneho jazyka.

 

Nástup do práce: na základe dohody

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť