Beseda s Miroslavom Regitkom

Konečne sme sa dočkali! Dlhšie očakávaná beseda s maliarom Miroslavom Regitkom prebehla 31.5. 2018 na našej škole. Beseda sa konala vo veľmi príjemnej atmosfére so žiakmi, ktorí publikovali svoje práce v časopise Murgaško alebo so žiakmi, ktorí majú radi výtvarné umenie.

Ale viac vám neprezradíme. Kto chce vedieť, aký mal súvis náš hosť s časopisom Murgaško a prečo organizovala besedu redakčná rada, dočíta sa všetko v 2. čísle Murgaška, ktoré vyjde v polovici júna a bude si ho možné elektronicky pozrieť na stránke školy.

Fotografie si môžete pozrieť TU