Beseda s Miroslavom Regitkom

Konečne sme sa dočkali! Dlhšie očakávaná beseda s maliarom Miroslavom Regitkom prebehla 31.5. 2018 na našej škole. Beseda sa konala vo veľmi príjemnej atmosfére so žiakmi, ktorí publikovali svoje práce v časopise Murgaško alebo so žiakmi, ktorí majú radi výtvarné umenie.

Ale viac vám neprezradíme. Kto chce vedieť, aký mal súvis náš hosť s časopisom Murgaško a prečo organizovala besedu redakčná rada, dočíta sa všetko v 2. čísle Murgaška, ktoré vyjde v polovici júna a bude si ho možné elektronicky pozrieť na stránke školy.

Fotografie si môžete pozrieť TU

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť