2% z dane

Aj tento rok sa obraciame na Vás, rodičov a priateľov školy, s prosbou o poukázanie 2% zaplatenej dane z príjmov. Len Vy ste oprávnení rozhodnúť, či časť Vašej dane pôjde do štátneho rozpočtu alebo pomôže adresným spôsobom našim deťom.Všetky Vami poukázané finančné prostriedky budú použité výhradne na skvalitňovanie výchovno-vzdelávacieho procesu a materiálno-technického vybavenia školy.

Ďakujeme všetkým

 

Na stiahnutie

File Downloads
pdf 2% škola 2019 1073

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť