Recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín

V polovici februára sa niesla našou klubovňou ľubozvučná slovenčina. Žiaci 2. stupňa súťažili medzi sebou v recitačnej súťaži Hviezdoslavov Kubín v II. A II. Kategórii. Celkovo sa zúčastnilo až 24 žiakov na školskom kole a výborná úroveň sa ukázala nielen v interpretácii textov, ale aj vo výbere ukážok.

Výsledková listina:

2 Karolína Holotová 9.A

3.Hanka Moldová 7.B

Matej Žák 7.A

Víťazom srdečne blahoželáme a držíme im palce v okresnom kole, ktoré sa koná 27.marca 2018 v DK v Šali.

Tento záznam bol publikovaný v PK SJL . Uložiť odkaz do záložiek.