Geografická olympiáda – okresné kolo

Dňa 6.2.2018 sa na našej škole uskutočnil 46.ročník okresného kola GO. Zúčastnilo sa ho 86 žiakov z 13 škôl, ktorí súťažili v troch kategóriách G (5.ročník), F (6.-7.ročník) a E (8.- 9.ročník), súťažilo sa v monotematicko-teoretickej  časti bez použitia atlasu, praktickej časti s atlasom a v časti miestna krajina si žiaci preverili vedomosti a zručnosti o našom okrese. Úspešnými riešiteľmi sa stali:

kat. G

Timon Vereš1.miesto

František Ivicze3.miesto

kat. E

Kristína Kusyová – 1.miesto a postup do krajského kola

Patrik Drevenák  –  5.miesto

Všetkým srdečne blahoželáme a Kristíne Kusyovej držíme palce v krajskom kole !!!