Biologická olympiáda

Školské kolo  Biologickej olympiády kategória C v teoreticko – praktickej časti prebehlo 10.1., žiaci najskôr riešili vedomostný test a následne praktické aktivity z botaniky a zo zoológie. Školského kola sa zúčastnilo 5 žiakov. Do okresného kola postúpili prví dvaja:

  1. miesto Tamara Ivanovová, 8.A
  2. miesto Viliam Mitrík, 9.A

Okresné kolo BiO sa uskutočnilo 8.2.2018. V kategórii C teoreticko-praktickej časti nás úspešne reprezentovali Tamara Ivanovová (4.miesto) a Viliam Mitrík (11.miesto)

Blahoželáme

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť