Fotokurz pre dospelých

Naša škola ponúka fotokurz pre dospelých. Je určený pre majiteľov zrkadloviek a systémových kompaktov (mirrorlessiek), ktorý sa chcú naučiť ovládať svoj fotoaparát a naučiť sa základné prvky kompozície. Stretnutia sú zamerané pre začiatočníkov a mierne pokročilých, ale radi aj pokročilejších fotografov.

Prosíme záujemcov, aby vyplnili tento dotazník: http://www.iankety.sk/dotaznik/397123634/1/

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť