Výsledky vedomostnej súťaže EXPERT

V decembri 2017 sa uskutočnila súťaž  EXPERT geniality show. Absolvovalo ju 10 297 žiakov zo 478 škôl z celého Slovenska. Každý žiak súťažil v dvoch témach, ktoré si sám vybral po prečítaní otázok. Z našej školy sa EXPERTA zúčastnilo 39 žiakov,19 z nich sa stalo Expertom na rôzne témy,  4 dokonca získali titul TOP EXPERT.

Najúspešnejším riešiteľom sa stal Vladimír Zemko z 9. A triedy, ktorý v téme Mozgolamy obsadil krásne 6. miesto. Okrem toho získal aj titul Expert na Góly, body, sekundy a titul TOP EXPERT. Celkovo obsadil v súťaži 23. miesto na Slovensku.

Jeho spolužiačka Paulína Alföldiová z 9.A triedy sa celkovo umiestnila na 25. mieste a získala tituly Expert na Dejiny, umenie a udalosti (10. miesto), Expert na Angličtinu a TOP EXPERT.

Ďalší spolužiak z 9. A triedy Oliver Debrovský tiež získal tri tituly a to: Expert na tajomstvá prírody (10. miesto na Slovensku), Expert na Angličtinu a TOP EXPERT.

Najmladší držiteľ troch titulov je Radoslav Zaťko zo 7. A triedy. Stal sa z neho Expert na Tajomstvá prírody, Expert na Geografiu a TOP EXPERT.

Po dva tituly zísali: Patrik Drevenák z 8.A a Jakub Krištof z 9.A

Všetci držitelia titulov EXPERT:

MOZGOLAMY:

Vladimír ZEMKO  9.A