Okresné kolo Matematickej olympiády MO 9

Dňa 24. 1. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo Matematickej olympiády. V kategórii MO 9 súťažilo 17 deviatakov zo všetkých šalianskych škôl. Všetci títo žiaci úspešne absolvovali domáce kolo.

Autorskému tímu sa tento rok veľmi nedarilo. Úlohy pre túto kategóriu boli neprimerane  náročné, na vyriešnie niektorých bolo potrebné ovládať stredoškolské učivo. Napriek tomu všetci zúčastnení žiaci vynaložili na riešenie príkladov obrovské úsilie a  štyrom z nich sa podarilo získať dostatočný počet bodov na to, aby  stali úspešnými riešiteľmi. Veľmi nás teší, že 3. miesto získala žiačka 9. A triedy z našej školy  – Kristína KUSYOVÁ, ktorá postupuje do krajského kola. Blahoželáme!

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť