Veľký úspech na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku

Dňa 16.1.2017 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. V kategórii 1A (žiaci 5. – 7. ročníka) obsadila naša žiačka Danka Margitfalviová 2. miesto. V kategórii 1B zvíťazila ďalšia naša žiačka Paulína Alfӧldiová a postúpila na krajské kolo. Žiačkam srdečne blahoželáme a víťazke prajeme všetko dobré v krajskom kole!

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť