Burza hračiek

V predvianočnom čase sa opäť naša školská jedáleň premenila na veľkú burzu hračiek. Niektoré hračky školákov vymenili svojich majiteľov za symbolické ceny. Okrem kolied a vianočných melódií dodali burze príjemnú vianočnú atmosféru aj vlastnoručne vyrobené  medovníčky a vianočné dekorácie – stromčeky, venčeky i ozdoby. O tom, že táto už tradičná akcia bola úspešná, svedčili spokojné a usmiate tváre detí.

Fotogalériu si môžete pozrieť na našej FB stránke

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť