Šaliansky Maťko

Šaliansky Maťko má už svojho víťaza v III. kategórii. Stal sa ním dňa 7.12.2017 Matej Žák , žiak 7.A s povesťou od Milana Ferka Prefíkaný učeň. Na 2. mieste sa s povesťou Márie Ďuríčkovej Vanda
z Hradovej umiestnila Sofia Jurčiaková zo 6.A a 3. miesto patrí Eme Sýkorovej zo 7.A s povesťou Učené víno od Márie Ďuríčkovej. Všetkým srdečne blahoželáme a držíme palce víťazovi v okresnom kole Šalianskeho Maťka.

Tento záznam bol publikovaný v PK SJL . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť