MO vo florbale žiakov

7.12. sa naši chlapci zúčastnili školských majstrovstiev okresu Šaľa vo florbale, ktoré sa konali v Trnovci nad Váhom. Po výborných výkonoch získali 1. miesto a postupujú na majstrovstvá kraja.
Družstvu chlapcov v zložení Adam Melicher, Patrik Čiernik, Jakub Krištof, Hugo Krásny, Eduard Žember,  Vladimír Zemko, Domonik Polc, Erik Štoder a Mário Ďuráč srdečne gratulujeme a držíme palce na majstrovstvách kraja.

Tento záznam bol publikovaný v PK TSV . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť