Výchovný koncert – “Môj malý svet”

7.12. sa žiaci 1. stupňa zúčastnili výchovného koncertu Môj malý svet. Program sa snažil zábavnou formou odtiahnuť deti od nástrah dnešnej internetovej doby formou poznávania krás a histórie Slovenska. Počas koncertu prítomní navštívili významné miesta našej histórie, uvideli krásne prírodné scenérie a deťom bol predostretý najkrajší kút na svete – Slovensko.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť