Olympiáda zo slovenského jazyka

Paulína Alföldiová získala pre našu školu pekné tretie miesto na okresnom kole v Olympiáde slovenského jazyka. Podala výborné výsledky v teste, pri zostavení reklamy a nakoniec v ústnom prejave zabodovala zaujímavým rozprávaním o zážitku v Tatrách. Víťazke srdečne blahoželáme.

Tento záznam bol publikovaný v PK SJL . Uložiť odkaz do záložiek.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť