Rozhovor s primátorom.

Redakčná rada časopisu Murgaško pod vedením p. uč. Klimajovej uskutočnila 20.11.2017 vzácnu návštevu na Mestskom úrade v Šali, aby trošku „vyspovedala“ primátora mesta Šaľa Jozefa Belického. Pán primátor odpovedal na otázky rôzneho charakteru, a ak sa chcete dozvedieť viac, v decembri vychádza jesenno-zimné číslo časopisu Murgaško na webovej stránke našej školy, kde si môžete okrem interview prečítať aj rôzne iné zaujímavosti.

Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii >TU<

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť