Deň jablka

Dňa 16.10.2017 prebehol Deň jablka vo všetkých triedach 1. stupňa našej ZŠ. Celé dopoludnie bolo venované aktivitám, ochutnávke jablkových koláčikov, ktoré deťom upiekli babičky a mamičky. Žiaci prišli oblečení vo farbách jablka a každý si priniesol 1 jablko na desiatu. Na hodinách vypracovávali pracovné listy s tematikou jabĺčok. Bola dobrá zábava a pochutnali si. Zároveň sa dozvedeli, že 1 jablko denne pôsobí ako domáci lekár. Skúsme ho teda zaradiť do nášho jedálnička každý deň.

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť