Olympiáda v anglickom jazyku

Dňa 21.11.2017 sa uskutočnilo školské kolo v anglickom jazyku. Súťažilo sa v troch kategóriách: 1A (5. – 7. ročník), 1B (8. – 9. ročník) a 1.C (anglofónni žiaci). Celkovo sa olympiády zúčastnilo takmer 30 súťažiacich.

V kategórii 1A zvíťazila Danka Margitfalviová. Na druhom mieste skončil žiak iba 6. ročníka Imrich Šarközi. Na treťom mieste sa umiestnila Lara Stella Pistovič, taktiež zo 6. ročníka.

V kategórii 1B prvé miesto získala Paulína Alföldiová pred Karolínou Holotovou. Tretia bola Veronika Jóriová.

V kategórii 1C absolvoval súťaž iba jeden žiak Tomáš Hiro Tevfik.

Víťazky kategórií 1A a 1B postupujú na okresné kolo. Víťaz kategórie 1C postupuje na krajské kolo.

Ocenení žiaci dostali vecné ceny od distribútora zahraničnej literatúry Megabooks.