Technická olympiáda

Dňa 10.11. sa uskutočnilo školské kolo Technickej olympiády. Žiaci v nej súťažia vo dvoch kategóriách. Kategória A je pre žiakov 8. a  9.ročníka a súťažia v nej dvojice žiakov. Kategória B je pre žiakov 5. – 7. ročníka a žiaci v nej súťažia ako jednotlivci. Súťaž prebieha v dvoch častiach. V prvej časti žiaci riešia test, druhá časť je praktická.
V tomto školskom roku sa dňa 10.11.2017 školského kola zúčastnilo 13 žiakov.

Do okresného kola postúpili:

v kategórii  A:           Filip Zušťák a Matúš Kardos z 8. A triedy

v  kategórii B:            Jakub Porubský zo 6.A triedy