Návšteva SND

Dňa 24.10. 2017 sa žiaci 7.ročníka zúčastnili návštevy Slovenského národného divadla v Bratislave. Baletný súbor  SND predstavil žiakom  nádherné vystúpenie a uchvátil všetkých svojím baletným výkonom. Aby sme sa presvedčili o vedomostiach žiakov v 7.A, urobili sme s nimi krátke interview o muzikále Jána Ďurovčíka a tu sú jeho výsledky.

Interview:

1.Ktorá bola vaša obľúbená postava? – Opití bratia, Popolvár, hus (gunár), víly.

2.Bol to pre vás zážitok? – Áno, bolo to skvelé (celá trieda).

3.Viete, odkiaľ pochádza pieseň „Buch ja, buch ty…“? – Nie. (Ľubomír Feldek je autorom.)

4.Kto sa chcel prihlásiť do súťaže o ruku princeznej? – Bratia Popolvára. Opití bratia.

5.Do akej súťaže sa chceli prihlásiť? – Česko-Slovensko má talent.

Viktória Vargová, Dana Margitfalviová, Petra Stračárová 7.A

 

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť