Školský časopis Murgaško

Milí priatelia školy,

redakčná rada časopisu Murgaško pripravila 2. číslo v elektronickej verzii pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o literárnu tvorbu našich žiakov, o novinárske pokusy s interview so zaujímavými osobnosťami na škole, populárno-náučné články, zábavnú rubriku alebo pre tých, ktorí sa chcú informovať o najväčších úspechoch žiakov.

Želáme Vám príjemný čitateľský zážitok.


Časopis na stiahnutie:

Na stiahnutie

File Downloads
pdf Murgaško 1. číslo 1526

Používaním stránok prevádzkovaných na zsmurgasasala.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií.

ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša (so sídlom Horná 22, 92701 Šaľa, IČO: 37861395) používa cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich online služieb. Používaním stránok prevádzkovaných ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.

Zavrieť