Chemická olympiáda

Krajské kolo 53. ročníka chemickej olympiády sa uskutočnilo 27.4.2017 v Nitre. Pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov boli pripravené teoretické a praktické úlohy. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

Našu školu reprezentovala žiačka IX.A triedy Mária Iviczeová,  ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou krajského kola chemickej olympiády. V okresnom kole obsadila pekné 2. miesto. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Zároveň želáme veľa úspechov na strednej škole.